Тернопіль

Тернополян просять тимчасово не користуватися скейт-парком у «Сопільче»

У Тернополі спортивні конструкції скейт-парку в парку «Сопільче» перебувають в аварійному стані.

Про це пише Тернопіль онлайн з посиланням на Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення.

У зв’язку з небезпекою травмування мешканців та гостей міста просять тимчасово утриматися від занять на території скейтпарку до усунення несправностей.

Користуватися спортивними елементами наразі не рекомендують з міркувань безпеки.

Читайте також: У Тернополі на одному з перехресть запровадили круговий рух



Loading...







    Пошук

МИ У FACEBOOK