На перехресті вулиць Володимира Великого, Леся Курбаса та Овочевої у Тернополі запровадили експериментальну схему організації дорожнього руху.
Про це пише Тернопіль онлайн з посиланням на патрульну поліцію Тернопільської області.
Відтепер на ділянці діє круговий рух. Водіїв закликають бути уважними під час проїзду перехрестя, звертати увагу на дорожні знаки та враховувати зміни в організації руху.
Учасникам дорожнього руху також нагадують про необхідність дотримуватися Правил дорожнього руху для безпечного пересування оновленою ділянкою дороги.
Читайте також: Безпечний відпочинок біля водойм на Тернопільщині: основні правила