Тернопіль

На Тернопільщині триває боротьба з отруйним борщівником

На автошляхах Тернопільщини продовжують знищувати борщівник – небезпечну рослину, яка може спричиняти сильні опіки шкіри.

Про це пише Тернопіль онлайн з посиланням на Службу відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області.

Наразі роботи проводять насамперед уздовж міжнародних доріг із найбільшою інтенсивністю руху. Рослину повністю скошують, щоб вона не становила загрози для водіїв і пішоходів.

Оскільки сік борщівника є небезпечним для здоров’я, для його видалення використовують спеціальну техніку – трактори та мульчери.

Фахівці закликають жителів області уникати контакту з борщівником, а також дотримуватися безпечної відстані від техніки, яка його скошує.

Читайте також: На пляжах Тернополя перевірили воду: чи безпечно купатися



Loading...







    Пошук

МИ У FACEBOOK