На автошляхах Тернопільщини продовжують знищувати борщівник – небезпечну рослину, яка може спричиняти сильні опіки шкіри.
Про це пише Тернопіль онлайн з посиланням на Службу відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області.
Наразі роботи проводять насамперед уздовж міжнародних доріг із найбільшою інтенсивністю руху. Рослину повністю скошують, щоб вона не становила загрози для водіїв і пішоходів.
Оскільки сік борщівника є небезпечним для здоров’я, для його видалення використовують спеціальну техніку – трактори та мульчери.
Фахівці закликають жителів області уникати контакту з борщівником, а також дотримуватися безпечної відстані від техніки, яка його скошує.
Читайте також: На пляжах Тернополя перевірили воду: чи безпечно купатися