Із настанням спекотної погоди на пляжах Тернополя побільшало відпочивальників. У Держпродспоживслужбі повідомили результати останніх лабораторних досліджень води у місцях масового відпочинку населення.
Про це пише Тернопіль онлайн з посиланням на Головне управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області.
Для відпочинку та купання визначено дві локації – відпочинково-прогулянкову зону «Циганка» на вулиці Білецькій та рекреаційно-відпочинкову зону «Дальній пляж» на вулиці Чумацькій.
Проби води на міських пляжах фахівці відібрали 8 червня. Дослідження проводили за мікробіологічними, фізико-хімічними та паразитологічними показниками.
За результатами перевірки вода у рекреаційних зонах «Циганка» та «Дальній пляж» відповідає державним гігієнічним нормативам. У Держпродспоживслужбі зазначають, що пляжі готові приймати відпочивальників.
Також повідомляється, що відпочинкові зони перебувають у задовільному санітарному стані, облаштовані туалетами, душовими кабінами, спортивними та дитячими майданчиками, а також контейнерами для збору сміття.
Фахівці нагадують відпочивальникам дотримуватися правил безпеки під час купання: уникати потрапляння води до рота, очей і носа, не заходити у воду за наявності порізів чи подряпин та після купання приймати душ.
Читайте також: На Тернопільщині через спеку обмежили рух великовагового транспорту