Тернопіль

На Тернопільщині через спеку обмежили рух великовагового транспорту

Сьогодні, 22 червня, з 13:00 на території Тернопільської області вводять тепловий режим із обмеженням руху великовагового транспорту. Таке рішення ухвалили для збереження дорожнього покриття під час спекотної погоди.

Про це пише Тернопіль онлайн з посиланням на патрульну поліцію Тернопільської області.

Обмеження діятимуть за температури повітря понад +28°C. У цей період забороняється рух вантажівок фактичною масою понад 24 тонни та навантаженням на вісь понад 7 тонн.

Перечекати спеку водії можуть на спеціальних майданчиках для тимчасової стоянки в смугах відведення автомобільних доріг, а також поблизу об’єктів дорожнього сервісу.

Контроль за дотриманням обмежень здійснюватимуть екіпажі патрульної поліції. Водіїв вантажного транспорту закликають врахувати зміни під час планування маршрутів.

Читайте також: У Заліщиках 8-річний хлопчик потрапив у ДТП на електроскутері



Loading...







    Пошук

МИ У FACEBOOK