Тернопіль

На пляжі «Циганка» в Тернополі потонула 15-річна дівчина

Трагедія сталася 24 червня близько 15:00 на пляжі «Циганка» у Тернополі. Під час купання у ставі зникла з поля зору 15-річна дівчина зі Скалатської громади, яка відпочивала там разом із компанією.

Про це пише Тернопіль онлайн з посиланням на поліцію Тернопільської області.

На місце прибули рятувальники, правоохоронці та медики. У ході пошукових робіт водолази виявили дівчину у водоймі та доправили на берег. Медики намагалися її реанімувати, однак врятувати життя неповнолітньої не вдалося.

Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини трагедії. Вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 115 КК України з позначкою «нещасний випадок».

Правоохоронці вкотре закликають батьків не залишати дітей без нагляду біля водойм та нагадувати їм правила безпечної поведінки на воді.

Читайте також: На Тернопільщині внаслідок двох ДТП травмувалися троє людей



Loading...







    Пошук

МИ У FACEBOOK