Тернопіль

На Тернопільщині внаслідок двох ДТП травмувалися троє людей

У вівторок, 23 червня, на дорогах Тернопільської області сталися дві дорожньо-транспортні пригоди, у яких постраждали троє людей.

Про це пише Тернопіль онлайн з посиланням на поліцію Тернопільської області.

Близько 8:30 аварія трапилася на виїзді зі Збаража. Тут зіткнулися автомобілі ЗАЗ Lanos та Dacia Logan. Унаслідок зіткнення травмувалася 56-річна пасажирка Dacia Logan. Жінку госпіталізували до медичного закладу.

У селі Хлопівка 17-річний мотоцикліст під час обгону зіткнувся з автомобілем ВАЗ-2108. Унаслідок аварії тілесні ушкодження отримали водій мотоцикла та його пасажир. До лікарні госпіталізували кермувальника двоколісного.

Відомості за обома фактами правоохоронці внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Читайте також: У Заліщиках 8-річний хлопчик потрапив у ДТП на електроскутері



Loading...







    Пошук

МИ У FACEBOOK