Тернопіль

За замах на вбивство жителя Тернопільщини кілера засудили до 15 років ув’язнення

Тернопільський міськрайонний суд визнав винним чоловіка, який на замовлення намагався вбити мешканця Тернопільщини. За скоєне йому призначили 15 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного майна.

Про це пише Тернопіль онлайн з посиланням на Тернопільську обласну прокуратуру.

Як встановили в суді, засуджений діяв за винагороду на замовлення осіб із Черкаської області. Для підготовки до злочину він придбав автомобіль для прихованого спостереження та тривалий час стежив за своєю майбутньою жертвою.

19 квітня 2024 року чоловік прибув до села Підгороднє та відкрив вогонь по автомобілю, в якому перебував потерпілий. Зловмисник здійснив кілька пострілів через скло передніх пасажирських дверей, використовуючи короткоствольну нарізну зброю із саморобним глушником.

Поранений чоловік вижив завдяки оперативній медичній допомозі та госпіталізації. Після скоєння злочину нападник утік і переховувався на території Черкаської області.

Правоохоронці затримали його поблизу Умані. За даними слідства, на той момент він намагався залишити територію України поза офіційними пунктами пропуску.

Суд визнав чоловіка винним у замаху на умисне вбивство на замовлення з корисливих мотивів та незаконному зберіганні вогнепальної зброї. Наразі вирок ще не набрав законної сили.

Читайте також: На Тернопільщині чоловік облив сусіда бензином і погрожував підпалити



Loading...







    Пошук

МИ У FACEBOOK