Тернопіль

В жахливій ДТП на Тернопільщині загинула 17-річна дівчина

Загибла в аварії Ольга була неповнолітньоюНа Тернопільщині водій не впорався із керуванням, авто перевернулося і злетіло у кювет. В ДТП загинула 17-річна Ольга Копчак.

Трагічний інцидент трапився вчора, 13 липня, у Бережанському районі.

На момент аварії в автівці перебувало 6 людей, передає Бережани.інфо.

За попередніми даними, водій був нетверезий.

Обставини події встановлюються.

 



Loading...







Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK