На Тернопільщині водій не впорався із керуванням, авто перевернулося і злетіло у кювет. В ДТП загинула 17-річна Ольга Копчак.
Трагічний інцидент трапився вчора, 13 липня, у Бережанському районі.
На момент аварії в автівці перебувало 6 людей, передає Бережани.інфо.
За попередніми даними, водій був нетверезий.
Обставини події встановлюються.
Залишити відповідь