Тернопіль

У Тернополі збудують ще дві тролейбусні лінії

Ще дві тролейбусні лінії збудують у Тернополі. Одну гілку облаштують на вулиці Живова. Там тролейбуси зможуть зупинятися біля автовокзалу.

Ще одну лінію для “рогатого” транспорту зроблять на вулиці Лесі Українки із поворотом на Протасевича направо.

Під час розробки нових маршрутів, зазначили у міській раді, враховували побажання тернополян, а також рекомендації експертів. Роботи мають завершити до Дня міста.



Loading...







Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK