Тернопіль

У Тернополі викрили наркопритон (ФОТО)

У багатоповерхівці на вулиці Богдана Лепкого в Тернополі викрили наркопритон.

Про це повідомляє прес-служба поліції.

Помешкання належить трьом рідним братам.

У тернополян вилучили заборонені психотропні речовини та прилади для їх виготовлення й вживання.

За фактом злочину розпочато кримінальне провадження.

_MVS1696 _MVS1684

 



Loading...







Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK