У Тернополі зіткнулися автомобілі марки “Audi Q7” та “Opel Combo”.
Про це повідомляє прес-служба поліції.
Аварія сталася вчора, 26 грудня, на перехресті вулиць Лесі Українки та Протасевича.
Внаслідок ДТП травмувалося двоє пасажирів.
Триває слідство.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Коментар *
Ім'я *
Email *
Зберегти моє ім'я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів.
Середа, 24 Червня
Вівторок, 23 Червня
Понеділок, 22 Червня
П’ятниця, 19 Червня
Четвер, 18 Червня
Файне Місто Тернопіль
Залишити відповідь