Тернопіль

У Тернополі п’яний водій в’їхав у церкву (ФОТО)

У Тернополі п’яний водій автомобіля марки “MAZDA 6” не впорався із керуванням та заїхав у стіну церкви.

Про це повідомляє прес-служба поліції.

Аварія сталася вчора, 29 квітня, на вулиці Острозького.

У крові горе-водія виявили 0, 84 проміле алкоголю.

444



Loading...







Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK