У Тернополі п’яний водій автомобіля марки “MAZDA 6” не впорався із керуванням та заїхав у стіну церкви.
Про це повідомляє прес-служба поліції.
Аварія сталася вчора, 29 квітня, на вулиці Острозького.
У крові горе-водія виявили 0, 84 проміле алкоголю.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Коментар *
Ім'я *
Email *
Зберегти моє ім'я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів.
П’ятниця, 26 Червня
Четвер, 25 Червня
Середа, 24 Червня
Вівторок, 23 Червня
Понеділок, 22 Червня
Файне Місто Тернопіль
Залишити відповідь