У Тернополі водій автомобіля марки “Hyundai Elantra” у стані алкогольного сп’яніння в’їхав у припаркований “ВАЗ 2106”.
Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції.
Аварія сталася на вулиці Замонастирського.
У крові горе-водія виявили 2, 44 проміле алкоголю.
Чоловік отримав 3 протоколи.
Триває слідство.


Залишити відповідь