Тернопіль

У Тернополі п’яний водій пошкодив чуже авто, втікаючи від патрульних

У Тернополі оштрафували 18-річного водія автомобіля марки “ВАЗ 2101”. У крові молодика виявили 2.32 проміле алкоголю, що у 12 разів перевищує норму.

Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції.

Порушника помітили сьогодні вночі на вулиці Галицькій.

Втікаючи від патрульних, водій пошкодив один з припаркованих транспортних засобів.

Нет описания фото.

 

 



Loading...







Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK