У Тернополі оштрафували 18-річного водія автомобіля марки “ВАЗ 2101”. У крові молодика виявили 2.32 проміле алкоголю, що у 12 разів перевищує норму.
Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції.
Порушника помітили сьогодні вночі на вулиці Галицькій.
Втікаючи від патрульних, водій пошкодив один з припаркованих транспортних засобів.

Залишити відповідь