У Тернополі збирають кошти на купівлю соціального авто. Адже саме воно має розвозити гарячі обіди тернополянам літнього віку. Машину хочуть придбати у БФ “Карітас”, а щоб долучити більшу кількість людей, організовують благодійний захід. Передає Т1 Новини.
Гарячі обіди для підопічних проекту “Домашня опіка”. У БФ “Карітас” діє проект, в рамках якого людям літнього віку, які не в змозі приготувати собі їжу чи вийти в магазин, привозять безкоштовні обіди. Поки що підопічними проекту “Домашня опіка” є 12 людей. Щоб забезпечити потреби більшої кількості – збирають кошти на покупку ще одного автомобіля, який, власне, і має розвозити їжу. Поки що грошей не вистачає, тому організовують благодійний аукціон. Таким чином планують зібрати 300 000 гривень.
“Це не буде просто аукціон, це буде приємна вечірка, там буде грати гурт “Фіра”. Будуть ведучі і також буде аукціон. Це будуть різні лоти запропоновані тернопільськими бізнесменами”, каже представник лідерсько-волонтерського руху Оксана Микуляк.
Захід відбудеться 30 травня в готельно-ресторанному комплексі “Garden Hall”. Вхід платний – 200 грн. За зібрані гроші придбають ще один автомобіль. Крім того, тернополяни можуть долучитись безпосередньо харчами. Організатори планують встановити у супермаркетах спеціальні корзини для збору продуктів. Кожен охочий зможе долучитись до благодійності, купити продукти і покласти їх у ці корзинки.
Організатори закликають тернополян долучитись до акції, адже таким чином зможуть допомогти з харчуванням тим, хто цього дійсно потребує.
Оля Боднар, Оксана Задорожна, Павло Верхолюк, Т1 Новини.
Залишити відповідь