Тернопіль

У Бережанах 14-річний хлопець на електросамокаті зіткнувся з автомобілем

У Бережанах 25 червня близько 16:30 14-річний місцевий житель, керуючи електросамокатом, виїхав на проїжджу частину, де сталося зіткнення з автомобілем Hyundai Kona.

Про це пише Тернопіль онлайн з посиланням на поліцію Тернопільської області.

Унаслідок аварії хлопець отримав численні тілесні ушкодження. Неповнолітнього доправили до лікарні для надання необхідної медичної допомоги.

Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини події. Батьків закликають приділяти більше уваги безпеці дітей та нагадувати їм правила поведінки на дорозі.

Читайте також: У Тернополі чоловік викрав із квартири 19 тисяч доларів



Loading...







    Пошук

МИ У FACEBOOK