63-річна жителька обласного центру повідомила до поліції про крадіжку 19 тисяч доларів із власної квартири. Гроші зникли, коли жінка перебувала на роботі.
Про це пише Тернопіль онлайн з посиланням на поліцію Тернопільської області.
За даними поліції, зловмисник потрапив до помешкання шляхом підбору ключа до вхідних дверей. Із квартири він викрав готівку зі сховку та залишив місце події.
У ході оперативно-розшукових заходів правоохоронці встановили особу причетного. Ним виявився 44-річний житель Тернопільського району, який раніше до кримінальної відповідальності не притягувався.

Під час санкціонованого обшуку у чоловіка вилучили автомобіль, яким він користувався, а також частину викрадених коштів.
Чоловіку повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 185 КК України. Йому загрожує до 8 років позбавлення волі. Наразі вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.
Читайте також: У Тернополі судитимуть бойовика з Донеччини, який воював проти ЗСУ