На Тернопільщині у річці Восушка виявили тіла двох рибалок.
Про це повідомляє Управління ДСНС в Тернопільській області.
Тіло виявили 16 грудня поблизу села Городище.
Обставини загибелі встановлюються.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Коментар *
Ім'я *
Email *
Зберегти моє ім'я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів.
Середа, 24 Червня
Вівторок, 23 Червня
Понеділок, 22 Червня
П’ятниця, 19 Червня
Четвер, 18 Червня
Файне Місто Тернопіль
Залишити відповідь