У спекотну погоду навіть короткочасне залишення дитини або тварини в автомобілі може становити серйозну загрозу для життя та здоров’я.
Про це пише Тернопіль онлайн з посиланням на патрульну поліцію Тернопільської області.
Фахівці наголошують: припарковане авто не є безпечним місцем, навіть якщо дорослі відлучаються лише на кілька хвилин. У таких умовах існує низка ризиків.
Серед основних небезпек – можливість ДТП із припаркованим транспортом, випадкове вмикання дитиною елементів керування авто, а також стрімке підвищення температури в салоні до критичних показників.
Навіть за температури повітря близько +22°C салон автомобіля на сонці може нагрітися майже до +50°C уже за пів години. Організм дитини при цьому перегрівається значно швидше, ніж у дорослих.
Читайте також: Тернополянин втратив понад 3,7 тисячі гривень, купуючи квитки через інтернет