Стас Дякін у свої 14 років змушений боротися за своє життя зі складною хворобою – рабдоміосаркомою м’яких тканин, 3 стадія.
«Ми лікуємо смертельно небезпечну хворобу, що розвивалась в тілі Стаса півтора року і встигла пустити метастази… В Україні нам три рази встановлювали неправильний діагноз, тому для подальшого обстеження і лікування ми полетіли до Ізраїлю. В клініці взялись лікувати сина. Згідно протоколу лікування, Стасу призначили 9 курсів хімії, опромінення та операцію. Зараз ми проходим 4 хімію, після якої, як сподіваємось, вдасться зробити операцію», – розповідає мама хлопчика, пише ТСН.
Хлопчик пройшов третину запланованого лікування, а на подальше лікування потрібно 125000 доларів.
«Стас успішно проходить лікування і показує хороші результати! Зараз настає найважливіший період лікування – операційне втручання і радіоопромінення. Плюс за планом ще 5 хіміотерапій. Ми створили сторінку в Фейсбук і оголосили збір, але зібраних грошей наразі вистачає лише на одну-дві хіміі… Тому прошу допомоги милосердних людей, які розділяють чужий біль! Допоможіть Стасу видужати», – просить мама хлопчика.
Реквізити для допомоги:
Картка ПриватБанку
5168 7573 9821 7432
Дякін Володимир Васильович (батько)
https://www.facebook.com/groups/2053832161585968/?ref=group_header
Залишити відповідь