За словами міського голови Тернополя, відповідне рішення прийняли на сесії міської ради.
“Усі бюджетники міста будуть гарантовано зі зарплатою. Тернопільські лікарні, школи та садочки будуть в теплі. А на вулиці Тернополя у 2021 році виїдуть нові автобуси та тролейбуси. Хочу подякувати депутатам, які підтримали бюджет на 2021 рік. Також депутати ухвалили ряд важливих програм розвиту нашого міста, а також запланували закупівлю транспорту, реконструкцію дощових колекторів, облаштування пандусів та заїздів на пішохідних переходах та біля житлових будинків. Ми продовжуємо програму підтримки та захисту медиків Тернополя, які будуть на передовій боротьби з коронавірусом у 2021 році. Також ми очікуємо від держави на «ковідну» субвенцію”, – написав на своїй сторінці у соціальній мережі Сергій Надал
Залишити відповідь