Тернопільські правоохоронці затримали водія автомобіля марки “Skoda”, який спровокував смертельну ДТП.
Про це повідомляє прес-служба поліції.
Аварія сталася вчора, 15 травня, поблизу села Біла.
Слідство встановило, що підозрювана не зупинилася на вимогу знаку STOP, не пропустила транспорт, який рухався головною дорогою і на великій швидкості врізалася у ВАЗ.
Триває слідство.
Залишити відповідь