У селищі Гусятин до каналізаційного колодязя впав собака. Налякана тварина не могла самостійно вибратися на поверхню, тож на допомогу викликали рятувальників.
Про це пише Тернопіль онлайн з посиланням на ДСНС Тернопільщини.
Надзвичайники оперативно прибули на місце події. За допомогою пожежної драбини один із рятувальників спустився на дно колодязя та безпечно підняв собаку нагору.

На щастя, тварина не постраждала. Рятувальники подякували небайдужим мешканцям, які помітили собаку в пастці та повідомили про це за номером 101.
Читайте також: У Тернополі під час пожежі в багатоповерхівці врятувався 10-річний хлопчик