На Тернопільщині зафіксували факт несанкціонованого вивантаження сміття.
Про це повідомляє прес-служба поліції.
Інцидент трапився вночі з 24 на 25 квітня на території села Озеряни.
Після огляду сміття встановлено, що воно, найімовірніше, привезено з Львівської області, про що свідчать виявлені там паперові відходи і платіжки.
Триває слідство.
Залишити відповідь