На Тернопільщині припинено діяльність 2 підпільних цехів, які незаконно виготовляли алкоголь.
Про це повідомляє прес-служба прокуратури.
Правоохоронці вилучили понад 12 тис. л спирту та близько 12 тис. л незаконно виготовлених алкогольних напоїв. Також під час обшуків було знайдено понад 27 тис. пачок цигарок.
Загалом з незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на суму близько 8 млн грн.
Триває слідство.



Залишити відповідь