У Тернополі розшукують чоловіка, який у громадському транспорті вкрав у жінки гаманець.
Про це повідомляє прес-служба поліції.
Сума збитків становила майже 2000 гривень.
Зловмисника зафіксувала камера спостереження.
Інформацію про його особу чи місцезнаходження просять надавати за номерами телефонів: 27-11-70 або на лінію “102”.

Залишити відповідь