Сьогодні, 10 лютого, в рамках Чемпіонату світу з біатлону в Хохфільцені відбулася спринтерська гонка.
Молода тернопільська біатлоністка Анастасія Меркушина посіла високу 10-ту позицію.
Вітаємо Настю та бажаємо нових перемог!
Анастасія Меркушина
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Коментар *
Ім'я *
Email *
Зберегти моє ім'я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів.
Понеділок, 22 Червня
П’ятниця, 19 Червня
Четвер, 18 Червня
Середа, 17 Червня
Вівторок, 16 Червня
Файне Місто Тернопіль
Залишити відповідь