«Дякую кожному жителю Тернопільської громади, хто підтримав ініціативу ВО «Свобода» та віддав свій підпис на захист української мови.
Дякую кожному, хто допоміг зупинити реванш! З 16 січня 2021 мова українська має стати обов’язковою у всій сфері обслуговування.
Завдання кожного з нас — зробити так, щоб дотримання закону не стало формальністю. Говоріть українською. Фіксуйте порушення. Сподіваюся закон будуть виконувати, а правоохоронці більш ретельно розглядатимуть кожен факт зневаги до українця та його права говорити, вчитися українською. Давайте разом будемо допомагайте поважати закон про мову навіть тим, хто цього поки що не звик робити!» — написав на своїй сторінці у соціальній мережі Сергій Надал.
Залишити відповідь