Тернопіль

“Хотіли залишати свої домівки…” – налякані мешканці на Тернопільщині розповіли про негоду

Наслідки потужної зливи у Монастириському районі. Напередодні бурхливий потік води заливав дороги, двори, зносячи усе на своєму шляху. Подекуди рівень води сягав більше метра. Серед сіл, які потерпіли від води найбільше – Красіїв та Гранітне. Повідомляє Т1 Новини.

Велика вода раптово заполонила вулиці села Красіїв. Місцеві селяни були настільки налякані, що вже готувалися полишити свої домівки. Поспіхом збирали дітей і речі.

Зі собою потоки принесли купи сміття зі стихійного сміттєзвалища. Натомість забрали – курей.
Найбільше люди бідкаються, що затопило городи.

Найбільше на Монастирищині постраждало два села Красіїв та Гранітне. Цілу ніч в обох населених пунктах працювали рятувальники.

Люди переконані, така велика вода прийшла з полів, які орендують фермери. Підприємства порозорювали меліоративні канали, які б мали збирати воду з полів і не пускати її у село.

Сьогодні в селі обходять усі постраждалі домогосподарства, аби все таки людям держава відшкодувала наслідки стихії.

Леся Маньковська, Володимир Сосна, Т1 Новини.



Loading...







Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK