Тернопіль

76-й обмін: з російського полону повернули 160 українських Захисників

Україна провела 76-й обмін полоненими та повернула додому 160 військовослужбовців, які перебували в російській неволі з 2022 року.

Про це пише Тернопіль онлайн з посиланням на Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

Серед звільнених – військові ЗСУ, Нацгвардії, Держприкордонслужби, Державної спеціальної служби транспорту. Вони боронили Україну на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Сумському, Чернігівському та Київському напрямках.

Додому також повернулися 115 оборонців Маріуполя. Серед звільнених – 58 офіцерів. Наймолодшому військовому 26 років, найстаршому – 66.

Усі визволені пройдуть медичне обстеження, лікування та реабілітацію, а також отримають належні виплати й допомогу для повернення до мирного життя.

Читайте також: У Тернополі 25 червня зафіксували новий температурний рекорд



Loading...







    Пошук

МИ У FACEBOOK