З 25 червня запроваджують сезонні обмеження руху великовагового транспорту. Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет міської ради.
Про це пише Тернопіль онлайн з посиланням на Тернопільську міську раду.
Обмеження стосуватимуться вантажівок масою понад 24 тонни та навантаженням на вісь більше 7 тонн. Вони діятимуть у літньо-осінній період з 10:00 до 22:00, якщо температура повітря перевищуватиме +28°C.
Рух транспорту обмежуватимуть на основних магістралях міста, зокрема на вулицях Степана Будного, Об’їзній, Тараса Протасевича, 15 Квітня, Микулинецькій та інших.
Водночас обмеження не поширюються на транспорт, який перевозить небезпечні вантажі, залучений до ліквідації надзвичайних ситуацій, а також на військову техніку.
Такі заходи запроваджують для збереження дорожнього покриття, яке в спекотну погоду зазнає значного навантаження від великовагового транспорту. На дорогах встановлять відповідні попереджувальні знаки.
Читайте також: У Тернополі з 1 липня зростуть тарифи на воду