До лікарні з вогнепальним пораненням стопи доправили 25-річного жителя Великогаївської громади. Про пацієнта медики повідомили правоохоронців.
Про це пише Тернопіль онлайн з посиланням на поліцію Тернопільської області.
Як з’ясували правоохоронці, травмування сталося під час спільного розпивання алкоголю. 29-річний господар будинку дістав мисливську рушницю та під час її розряджання випадково здійснив постріл.
У результаті куля влучила чоловікові в ліву стопу. Зброю правоохоронці вилучили. Встановлено, що рушниця була зареєстрована відповідно до вимог законодавства.
За цим фактом відкрите кримінальне провадження за статтею про необережне заподіяння тілесного ушкодження середньої тяжкості. Санкція передбачає до двох років обмеження волі.
Читайте також: На Тернопільщині внаслідок двох ДТП травмувалися троє людей