Тернопіль

У Тернополі п’яний водій в’їхав у припаркований автомобіль (ФОТО)

У Тернополі водій автомобіля марки “Hyundai Elantra” у стані алкогольного сп’яніння в’їхав у припаркований “ВАЗ 2106”.

Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції.

Аварія сталася на вулиці Замонастирського.

У крові горе-водія виявили 2, 44 проміле алкоголю.

Чоловік отримав 3 протоколи.

Триває слідство.

Нет описания фото.

На данном изображении может находиться: автомобиль и ночь

 



Loading...







Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK