У багатоповерхівці на вулиці Богдана Лепкого в Тернополі викрили наркопритон.
Про це повідомляє прес-служба поліції.
Помешкання належить трьом рідним братам.
У тернополян вилучили заборонені психотропні речовини та прилади для їх виготовлення й вживання.
За фактом злочину розпочато кримінальне провадження.
Залишити відповідь