Тернопіль

17 лютого у гірськолижному комплексі «Савич-Парк» відбудеться Чемпіонат Тернополя зі сноубордингу

Свою майстерність тернополянам продемонструють вихованці спортивної школи «Екстрім».
151158856_1763695220481134_8888769896058166448_nЗмагання для наймолодших спортсменів розпочнуться о 14:00, а для старших вікових груп – о 16:00 годині. Призери Чемпіонату будуть нагороджені медалями і грамотами.


Loading...







Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK