Відбулася робоча зустріч директора Тернопільського обласного державного музичного училища імені Соломії Крушельницької, депутата облради Лариси Римар та голови Тернопільської ОДА Степана Барни.
У травні цього року музичне училище відзначатиме своє 60-річчя, на даній зустрічі обговорили питання святкування та проведення урочистостей з цієї нагоди. Також йшла мова про покращення матеріально-технічної бази закладу, у тому числі придбання нових музичних інструментів.

Вівторок, 23 Червня
Понеділок, 22 Червня
П’ятниця, 19 Червня
Четвер, 18 Червня
Середа, 17 Червня

Залишити відповідь