Олена Барилко, власниця студії краси “Вloom_bar”, цими вихідними вийшла заміж.
Обранцем дівчини став Олег Жабак.
Молодята відгуляли весілля у ресторані “Оскар”.
Вітаємо новостворену сім’ю!
https://www.instagram.com/p/BXalGmLABtZ/?taken-by=olenka_bloom_bar
https://www.instagram.com/p/BXfFYkpgF8i/?taken-by=olenka_bloom_bar
Вівторок, 23 Червня
Понеділок, 22 Червня
П’ятниця, 19 Червня
Четвер, 18 Червня
Середа, 17 Червня

Залишити відповідь