Вчора в Тернополі відбулася традиційне пластове свято «Різдвяна свічечка».
Пластуни та бажаючі тернополяни зібралися у дружньому колі в честь народження Ісуса Христа.
Участь у заході взяв міський голова Тернополя Сергій Надал.
Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *
Коментар *
Ім'я *
Email *
Зберегти моє ім'я, e-mail, та адресу сайту в цьому браузері для моїх подальших коментарів.
Середа, 24 Червня
Вівторок, 23 Червня
Понеділок, 22 Червня
П’ятниця, 19 Червня
Четвер, 18 Червня
Файне Місто Тернопіль
Залишити відповідь