До суду скерували обвинувальний акт щодо жителя Донеччини, якого обвинувачують у державній зраді та колабораційній діяльності.
Про це пише Тернопіль онлайн з посиланням на Тернопільську обласну прокуратуру.
У вересні 2022 року чоловік добровільно вступив до збройного формування країни-агресора. Він отримав посаду стрільця та проходив службу у підрозділах російської армії на тимчасово окупованій території.
Обвинувачений брав участь у бойових діях проти Збройних сил України в районі Пісків, Красногорівки, Авдіївки, Курахового та інших населених пунктів Донеччини.
У жовтні 2025 року чоловік потрапив у полон до українських військових. У разі доведення вини йому загрожує до 15 років або довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.
Читайте також: На Тернопільщині чоловік випадково поранив знайомого з рушниці