Тернопіль

У Тернополі триває підготовка до I та ІІ етапів імунізації населення проти COVID-19

На сьогодні для проведення вакцинації в обласному центрі вже сформували дві мобільні бригади та створили вісім стаціонарних тимчасових пунктів щеплень.

вакцинаПершочерговою буде вакцинація медиків, особливо тих, хто працює у стаціонарах, де надають лікування від COVID-19, та людей з надзвичайно високим ризиком інфікування і розвитку COVID-19.

В КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги»уже створено вісім стаціонарних тимчасових пунктів щеплень та дві мобільні бригади, які будуть приймати участь у вакцинації. До складу бригади увійшли: лікар, дві медичні сестри, реєстратор і водій. Бригади виїжджатимуть у лікувальні заклади та вакцинуватимуть медичних працівників, які надають стаціонарну допомогу хворим на коронавірус. На першому етапі масової вакцинації бригада буде проводити орієнтовно 100 щеплень за день.

Як повідомляють у прес-службі Тернопільської міської ради, у кожному лікувальному закладі в Тернополі, де надається стаціонарна допомога хворим на COVID-19, також будуть створені тимчасові пункти щеплень. Наразі проводиться навчання координаторів вакцинації і членів мобільних бригад, а також облаштовуються пункти щеплень (медичне обладнання, медикаменти на випадок несприятливих подій, електронний зв’язок з медичною інформаційною системою).

На другому етапі вакцинація буде проводитися мобільними бригадами (виїзди в організовані колективи, до маломобільних осіб додому) і стаціонарними пунктами щеплень.

Файне місто



Loading...







Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK