У Тернополі працює «Електронний кабінет тернополянина». Там, окрім іншого, можна подати показники лічильників за використаний газ, світло та воду.

“Це перший етап впровадження цього електронного сервісу. Впродовж 2021 року ми будемо працювати над вдосконаленням цього порталу і додавати послуги”, – наголосив Сергій Надал.
Як скористатися електронним сервісом та які ще послуги можна отримати за його допомогою, читайте
тут.
Залишити відповідь