Тернопіль

За найвищі бали на ЗНО тернопільські випускники отримуватимуть 100 тисяч гривень

Українські школярі отримуватимуть грошові премії за відмінні результати на зовнішньому незалежному оцінюванні.

ЗНО“Держава має стимулювати дітей до кращого навчання – в Україні” – повідомила секретар Комітету з питань освіти, науки та інновацій Наталія Піпа на своїй сторінці у соцмережі.

Також пані Наталія зазначила, що по 100 тисяч гривень премії отримають 30 випускників, які отримають найвищі бали на ЗНО. “Для цього сума балів з чотирьох предметів має бути 790 і більше, у тому числі один предмет на 200 балів”, розповіла вона.



Loading...







Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK