Слідчі Головного управління Національної поліції Тернопільської області оголосили медику підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого частиною 3 статті 369-2 ККУ – одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане із вимаганням такої вигоди.
Про це повідомляє прес-служба поліції.
Злочинну схему вимагання неправомірної вигоди викрили оперативники управління захисту економіки. Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює обласна прокуратура.

Встановлено, що завідувач відділення пообіцяв жительці району вирішити питання з членами лікарсько-консультативної комісії медзакладу щодо призначення їй групи інвалідності. Свою послугу оцінив у півтисячі американських доларів. Під час передачі коштів лікаря викрили.
Триває досудове розслідування.

П’ятниця, 26 Червня
Четвер, 25 Червня
Середа, 24 Червня
Вівторок, 23 Червня
Понеділок, 22 Червня
П’ятниця, 19 Червня

Залишити відповідь