У Тернополі розшукують двох чоловіків, які пошкодили автомобіль марки “Ford Fiesta”.
Про це повідомляє прес-служба поліції.
Інцидент трапивс 9 червня на вулиці Вербицького.
Сума збитків становила 130 тис. грн.
Підозрюваних зафіксувала камера спостереження.
Інформацію про їх особу чи місцезнаходження просять надавати за номерами телефонів: (067)-351-38-37 або на лінію “102”
Залишити відповідь