Тернопіль

У Тернополі виявлено загибель риби у водоймі парку «Топільче»

 У Тернополі в водоймі пару Топільче виявлено загиблими майже 1300 шт. водних живих ресурсів, серед яких – 675 шт. верховодки, 348 шт. плітки і 213 шт. окуня звичайного, 19 штук йоржа звичайного, 6 шт. коропа, 1 штука щуки.

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція.

Попередній аналіз відібраних проб показав, що у водоймі практично відсутній розчинений кисень. Ситуація ускладнюється тим, що у воді, яка поступає у цей ставок, також критично низька концентрація кисню. За умови високих температур загибель риби може повторитися як у будь-якій водоймі парку, так і у Тернопільському ставі.

Попередні результати вимірювань свідчать про відсутність будь-якого зовнішнього забруднення води.

Раніше, у зв’язку з масовим «цвітінням» води Тернопільського ставу, 15 та 17 червня 2019 р. Інспекцією було відібрано відповідні проби води.

Результатами вимірювань зафіксовано підвищений вміст органічних речовин (ХСК) та низький вміст розчиненого кисню на вході у став у районі гребного каналу. Враховуючи дані аналізів, зроблено висновок, що за умови високих температур, розвитку та відмирання синьо-зелених водоростей існує загроза різкого погіршення якості води Тернопільського ставу.



Loading...







Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK