На Тернопільщині виявили тіло 58-річного чоловіка, який зник безвісти 5 місяців тому.
Про це повідомляє прес-служба поліції.
Мертвого краянина знайшли у лісі в селі Ріпинці.
Відомо, що чоловік ще 29 грудня пішов у ліс по ялинку.
Правоохоронці вважають, що загиблий заблукав та замерз.
За фактом злочину розпочато кримінальне провадження.

Залишити відповідь