Тернопіль

У ДТП на Тернопільщині загинуло 4 працівників “Укренерго”: жахливі деталі

Вчора на Тернопільщині бригада працівників “Укренерго” на Mitsubishi L200 в’їхала у вантажівку. Троє людей загинули на місці події. Про смерть ще одного повідомив головка “Укренерго” Всеволод Ковальчук. Його сереце перестало битися у лікарні.

Водій автомобіля наразі знаходиться в важкому стані знаходиться в медичному закладі.

Триває слідство.



Loading...







Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK