Вчора на Тернопільщині бригада працівників “Укренерго” на Mitsubishi L200 в’їхала у вантажівку. Троє людей загинули на місці події. Про смерть ще одного повідомив головка “Укренерго” Всеволод Ковальчук. Його сереце перестало битися у лікарні.
Водій автомобіля наразі знаходиться в важкому стані знаходиться в медичному закладі.
Триває слідство.
Залишити відповідь