Тернопіль

На вулиці 15 Квітня у Тернополі загорівся КАМАЗ (ФОТО)

У Тернополі горів автомобіль марки КАМАЗ.

Про це повідомляє Управління ДСНС в Тернопільській області.

Пожежа сталася сьогодні близько другої години дня на вулиці 15 Квітня.

Вогонь загасили до прибуття рятувальників.

001.jpg

002.jpg

005.jpg

 



Loading...







Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

    Пошук

МИ У FACEBOOK