Тернопільські правоохоронці затримали 5-х мешканців області, які влаштували наркотичний бізнес.
Про це повідомляє прес-служба поліції.
У підозрюваних вилучили речовин майже на 400 тис. грн, 1400 євро, 125 доларів та 15 тис. грн.
“Бізнесмени” заробляли на продажі марихуани, амфетаміну, метамфетаміну.
Загалом поліцейські вилучили півкілограма марихуани, 320 грам амфетаміну, 40 таблеток екстазі, 95 таблеток субітексу та 20 таблеток метамфетаміну.
Триває слідство.
Залишити відповідь